13593424683_254395639b_h

Poradnie prywatnej opieki medycznej

Nie ulega wątpliwości fakt, że publiczne placówki zdrowia pozostawiają wiele do życzenia. Mimo, że płacimy składki i podatki, bardzo często okazuje się, że najbliższy termin, w jakim przyjąć nas może, na przykład poradnia endokrynologiczna, wypada na za rok, lub nawet jeszcze dłużej.

To nie do pomyślenia, zwłaszcza jeśli jesteśmy bardzo chorzy. Zdarza się również, że poradnia urazowo-ortopedyczna nie ma miejsc na przyjęcie pacjentów ze złamaniami. Równie ciężko sytuacja kształtuje się w przypadku placówki, jaką jest poradnia rehabilitacyjna. Osoby, które wymagają natychmiastowej pomocy lekarza specjalisty często decydują się na skorzystanie z prywatnej wizyty lekarskiej.

Ta ciężka sytuacja sprawiła, że wiele placówek prywatnych weszło we współpracę z firmami, w zakresie sprawowania opieki medycznej nad pracownikami. Pakiety usług mogą być bardzo szerokie – tutaj wchodzi w grę, wspomniana już wcześniej, poradnia urazowo-ortopedyczna czy poradnia rehabilitacyjna – lub pakiety znacznie węższe, gdzie nie możemy liczyć na pomoc ginekologów czy innych specjalistów, a jedynie lekarzy pierwszego kontaktu. Oczywiście, najlepszy jest szeroki pakiet świadczeń. Wówczas mamy pewność, że jakakolwiek dolegliwość nas nie złapie, to mamy szansę dostać się bez zbędnego oczekiwania na wizytę do specjalisty, który szybko udzieli nam potrzebnej pomocy. Szybko – i co ważne – całkowicie za darmo – za pakiet płaci przecież pracodawca.

więcej na:
http://www.emc-sa.pl/