14614937270_230bb23b57_k

Poradnia medycyny pracy we Wrocławiu

Rozpoczęcie nowej pracy zawsze wiąże się ze spełnieniem wielu formalności. Konieczne jest między innymi przedstawienie świadectwa pracy od poprzedniego pracodawcy oraz wykonanie niezbędnych badań lekarskich.

Badaniami pracowników zajmuje się odrębna gałąź medycyny jaką jest medycyna pracy. Miejscem gdzie przyjmują lekarze specjaliści od medycyny pracy jest poradnia medycyny pracy. W całej Polsce poradnie te znajdują się w większych i mniejszych miastach jako, że medycyna pracy jest dziedziną rozwojową i potrzebną wszędzie tam gdzie znajdują się miejsca pracy. Także w południowej części naszego kraju, w tym na Dolnym Śląsku znajdziemy liczne poradnie medycyny pracy. Jedną z nich jest nowo otwarta poradnia medycyny pracy we Wrocławiu. Poradnia medycyny pracy we Wrocławiu oferuje szeroki zakres usług i przystępne dla wszystkich godziny pracy lekarzy.

Do specjalistów z tej poradni można ponad to zapisać się także za pomocą internetowego systemu zapisów dostępnego na stronie poradni. Lekarze medycyny pracy przyjmujący w tej poradni udzielają porad w przystępnych cenach i posiadają również uprawnienia do wykonywania badań okresowych pracowników wszystkich zawodów i specjalności. Medycyna pracy w wykonaniu tej poradni we Wrocławiu jest usługą na najwyższym, europejskim poziomie. Zaletą jest również to, że przychodnia mieści się w świeżo odnowionych wnętrzach dostosowanych również do potrzeb osób niepełnosprawnych czy rodziców z wózkami.

Poradnia medycyny pracy we Wrocławiu mieści się w sercu komunikacyjnym miasta, z łatwością dostaniemy się tam tramwajem lub autobusem. Z myślą natomiast o gościach zmotoryzowanych utworzono duży bezpłatny parking.

Zapraszamy na:
http://www.emc-sa.pl/nasze-placowki/wroclaw-przychodnie/wybrane-uslugi/medycyna-pracy